סטודנטים, צריכים תור לרופא מומחה? זה מעולם לא היה פשוט יותר

כשאנחנו נמצאים בסביבה הביתית שלנו, בה גדלנו וחיינו מהיום בו נולדנו, במקרים בהם אנחנו צריכים חלילה רופא מומחה מסיבות שונות, קל לנו יחסית להגיע לאן שאנחנו צריכים. לעומת זאת, סטודנטים בישראל בוחרים לעבור פעמים רבות ללמוד במוסדות מרוחקים וכאשר הם חולים או זקוקים לרופא מומחה מכל סיבה שהיא, הם לא תמיד יודעים למצוא את השירות שהם מחפשים ובזמן מתקבל על הדעת. למרבה המזל, אתר דוקתורים נותן שירות נפלא ומאפשר לכל אחד בכל מקום למצוא את מיטב הרופאים המומחים לפי מיקום ולפי פניות התורים. כך למעשה גם סטודנטים שנמצאים הרחק מהבית יכולים להנות מתורים מהירים אצל מיטב המומחים בתחומי רפואה שונים. זה מה שחשוב לדעת על האתר והשירות שהוא שמציע.

 רופאים לפי קופת חולים

יכול מאד להיות שזה החלק המאתגר ביותר במציאת רופא מומחה, במיוחד כאשר נמצאים רחוק מהבית. יש בארץ הרבה רופאים מומחים בעלי התמחויות שונות, אבל לא כולם עובדים עם כל קופות החולים. קורה הרבה פעמים שמוצאים רופא טוב אבל אין אפשרות להיבדק אצלו ולקבל החזר. באתר דוקתורים תוכלו לחפש קודם כל רופאים לפי קופת החולים אליה אתם משתייכים ואין צורך לעשות את הסינון בעצמכם. רשימת רופאים מומחים באתר הזה למעשה תופיע לפי הגדרות הסינון שלכם וכך יכול כל אחד למצוא את הרופא שהכי מתאים לו לפי מספר פרמטרים.

רופאים לפי תחומי התמחות

בניגוד לרופאים כלליים, בחירת רופאים מתחומי התמחות ספציפיים צריכה להיעשות באופן מדוקדק יותר וככל שמדובר בבעיה נדירה יותר, כך חשוב להגיע לאלו המנוסים והמוערכים ביותר. באתר דוקתורים תוכלו לחפש רופאים לפי כל הקטגוריות החשובות:

  • רפואת משפחה
  • רפואת ילדים
  • רפואת עור ומין
  • אורתופדיה
  • רפואת אף, אוזן, גרון
  • יילוד וגניקולוגיה
  • רפואת עיניים
  • קרדיולוגיה

כך למעשה אפשר למצוא בקלות את הרופאים המומחים בכל תחום וכמובן להצליב את המידע עם קופת החולים הספציפית בה אתם מבוטחים.

סטודנטים, צריכים תור לרופא מומחה? זה מעולם לא היה פשוט יותר

חיפוש לפי מיקום

עד כאן הכל טוב ויפה, אבל מה באשר למיקום של הרופאים? סטודנט שלומד בתל חי שבצפון הארץ ונקע את הרגל במהלך משחק כדורגל עם חבריו ועל כן צריך רופא מומחה, לא ירצה להיעזר מן הסתם בשירותיו של אורתופד מומחה מבאר שבע, טוב ככל שיהיה. על כן, ניתן להצליב גם את הנתון הזה ולחפש רופאים מומחים רק באזור אחד או כמה אזורים נבחרים.

היתרון הראשי – קביעת תורים מהירה

למה צריך את כל זה אתם שואלים? ובכן, כשאנו צריכים רופא מומחה, אין לנו זמן לחכות ולתת לדברים לקרות בקצב איטי. אנחנו רוצים מענה רפואי מיידי כדי לדאוג לנכס החשוב ביותר שלנו – בריאותינו. דרך אתר דוקתורים המאגד את מיטב המומחים בארץ בשלל תחומי רפואה, ניתן לראות את כל התורים הכי קרובים וכך לקבוע תור בזמנים קצרים בהחלט. כמו כן תוכלו לקבל תזכורת על התור שלכם כך שלא תפספסו אותו בטעות.

שיחה וידאו עם רופא אונליין

זקוקים לייעוץ רפואי מייד שלא סובל כל דיחוי מרופא מומחה. באתר דוקתורים תוכלו גם לקבוע תורים לשיחות אונליין ולקבל מענה מיידי לבעיות שלכם. עבור סטודנטים שחיים אורח חיים תוסס בהחלט, חשוב שתהיה רשת ביטחון כזו שמאפשרת מחד למצוא רופאים מהירים לפגישות פרונטליות ומצד שני נותנת גם את האפשרות לייעוץ אונליין.

אנו בהחלט ממליצים לסטודנטים ברחבי הארץ לנסות את השירות החינמי שמציע את האתר ולהיעזר בו מעתה לקביעת תור לרופא מומחה.

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות