סטודנטים פרילנסרים – נמאס לכם לעבוד לבד בבית? הכירו את חללי העבודה המשותפים של Dogether

אם אתם עובדים מהבית כפרילנסרים, המאמר הזה מיועד עבורכם. הכירו את חללי העבודה המשותפים של Dogether, חללי העבודה שיוציאו אתכם מהבדידות המקצועית אל עבר עתיד פורה וחברתי יותר.

הכירו את מרחבי העבודה המשותפים של Dogether

הכירו את חללי העבודה המשותפים של חברת Dogether, מרחבי עבודה משותפים אלה יאפשרו לכם, הפרילנסרים, לבצע את העבודה בצורה קצת אחרת ולצאת מהקופסה, תרתי משמע. אנחנו מדברים פה למעשה על שני סניפים גדולים של חברת Dogether, אחד בנתניה והשני בראשון לציון. שני הסניפים הללו ממוקמים בלוקיישן סופר אטרקטיבי, בסמוך לתחבורה ציבורית ומרכזי קניות.

בחללי העבודה הללו יש פשוט הכל, החל מחדרי עבודה משותפים, חדרים קטנים ונוחים לפגישות, חדרי ישיבות, פינות התרעננות ואפילו מטבח מאובזר בכל טוב, במיוחד בקפה חזק כדי שיהיה לכם כוח להישאר ליום עבודה ארוך במיוחד. בהמשך נדבר על היתרונות של חללי העבודה המשותפים הללו לכם הפרילנסרים, אך כבר עכשיו נוכל לציין שכשאתם מגיעים לחללי העבודה הללו אתם נהנים מכל העולמות.

אתם לא צריכים להביא אתכם כלום. עובדים עם לפטופ ותו לא? הכל בסדר בחללי העבודה המשותפים תוכלו להסתפק בלפטופ קטן כי יש לכם שם את כל מה שאתם צריכים לעבודה המשותפת שלכם, אפילו תמיכה טכנית לתוכנות שאיתן תעבדו. וכמובן שיש עוד המון יתרונות בחללי העבודה המשותפים של Dogether, בואו נדבר עליהם כי יש לא מעט.

מה היתרונות של חללי העבודה המשותפים של Dogether לפרילנסרים?

יוצאים מהבדידות המקצועית

אנחנו מניחים שאם אתם פרילנסרים אתם עובדים לבד מהבית, או מקסימום יוצאים לבית הקפה הקרוב כדי לשנות אווירה. זה טוב ויפה לשנה הראשונה של העסק שלכם, אך אין ספק שלאורך זמן זה קשה מאד לעבוד ככה. כאן בדיוק נכנסים לתמונה חללי העבודה המשותפים של Dogether, חללי עבודה שבהם תוכלו לפגוש מגוון רחב של אנשים, להכיר חברים חדשים וכמובן להפוך את יום העבודה שלכם לפורה ומעניין יותר.

 

 

שוברים שגרה

עבודה מהבית היא עבודה רוטינית, אתם כל יום מתעוררים לאותה אווירה, אין צורך להתלבש ולהרשים אף אחד, ולאורך זמן זה יכול להיות קצת מתסכל. כשאתם יוצאים לעבודה בחללי העבודה המשותפים של חברת Dogether אתם משנים שגרה, ועובדים במקום שבו בכל יום תוכלו לראות כמה האווירה החיובית משפיעה עליכם ועל המקצועיות שלכם.

יוצרים הזדמנויות חדשות

כשאתם פוגשים אנשים חדשים בעבודה אתם לא רק שמים קץ לבדידות המקצועית שלכם, אלא גם יוצרים אופק להזדמנויות חדשות. כשאתם עובדים לבד מהבית זה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת. סביר מאד להניח שבמהלך העבודה תפגשו אנשים שהפעילות העסקית שלכם תוכל מאד להתאים לפעילות שלהם ואז תוכלו ליצור שיתופי פעולה ביחד. אתם לא תאמינו כמה השינוי יכול להגיע מוקדם ולהשפיע עליכם הטווח המידי.

עבודה מקצועית ויעילה יותר

בחללי העבודה המשותפים של Dogether יש את כל התנאים שאתם צריכים על מנת להצליח. אנחנו מדברים בין השאר על חללי עבודה מסוגים שונים, חדרי ישיבות, חדרים לפגישות אחד על אחד וחדרים לעבודה כיחידים. לכן, סביר מאד להניח שבזכות חללי העבודה המשותפים האלה אתם תוכלו להגיע לרמה מקצועית גבוהה יותר ושגם התפוקות שלכם יגדלו בצורה משמעותית.

לסיכום

אין ספק שחללי העבודה המשותפים של Dogether יאפשרו לכם, הפרילנסרים, לצאת מהבדידות המקצועית שלכם, לפגוש אנשים חדשים וליצור אופק להזדמנויות מקצועיות חדשות.

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות