סטודנטים יכולים לקחת משכנתא? "חכם משכנתאות" נותנים את כל הפרטים

זה שאתם סטודנטים, אינו אומר שאינכם יכולים להתחיל את החיים הבוגרים – אינו אומר שעליכם לחכות לסיום התואר ולמציאת עבודה מכובדת, רק כדי שתזכו לרכוש דירה משלכם. אז אם גם אתם מסוג הסטודנטים שיודעים להסתכל קדימה ושיודעים להתנהל כלכלית נכון, נראה שגם אתם מבינים שמוטב לחסוך דמי שכירות ובמקום זאת לרכוש נכס משלכם. האם זה אפשרי? ובכן אינכם הסטודנטים הראשונים שמבקשים להתחיל לדאוג לא רק לעתיד התעסוקתי, אלא גם לעתיד הכלכלי, כך שפתרונות שנוגעים ללקיחת משכנתא עבור סטודנטים בהחלט קיימים. סקרנים? חברת חכם משכנתאות מזמינה אותכם להבין כיצד גם אתם יכולים לפעול כדי להגשים את החלום.

לא פשוט אך אפשרי

אתם סטודנטים שמבקשים לקחת משכנתא? אתם עומדים להתמודד מול לא מעט קשיים, וזאת כי ככול הנראה אין לכם זמן להחזיק במשרה מלאה, משמע ככול הנראה ההכנסה החודשית אינה קבועה ובטח שאינה מרשימה. מכאן שאם נבחן מה הנהלים דורשים, נמצא טריגר לא קטן, וזאת כי בהתאם לנהלים, על מנת לקבל משכנתא הגובה של ההחזר החודשי נדרש להיות שליש מסך ההכנסה הפנויה, יחס בעייתי עבור סטודנט שמתמודד מול שלל הוצאות ושמתקשה להחזיק בעבודה מסודרת. מה אם כן עושים? לא מתייאשים מראש, אלא פונים אל חברת "חכם משכנתאות" ובוחנים היתכנות. מדובר בחברה שבקיאה בתחום ושכבר סייעה ללא מעט סטודנטים בסטטוס דומה לשלכם.

מבקשים לנצל קשרים חשובים?

אם נתחיל מהשורה התחתונה, נציין שכן! סטודנטים בהחלט יכולים להשיג משכנתא, אם כי עליהם לדעת כיצד להתנהל ואלו מצבי לנצל, וכאן חברת חכם משכנתאות נכנסת למשוואה. החברה שבקיאה בתחום מבקשת לבוא לקראת כל לקוח וכמובן שגם יודעת לבחון את מצבכם הכלכלי ובהתאם לממצאים להנחות לעבר האופציה הטובה ביותר. עוד נחדד שלאורך השנים החברה יצרה קשרים חשובים, ועל כן טוב לדעת שגם אם הבנק מסרב להעניק הלוואה, קיימים אפיקים חוץ בנקאיים.

 

 

3 אפיקי פעולה

עבור אלו סטודנטים ניתן להשיג משכנתא? בגדול מדובר ב-3 סוגי של סטודנטים. ראשית מדובר בסטודנטים שיכולים לגייס הון עצמי כדי לקבל אישור עקרוני מטעם הבנק. את ההון ניתן להשיג באמצעות שבירת חסכונות וקרנות נאמנות, באמצעות לקיחת הלוואה מבן משפחה וכדומה. מה באשר ליכולת לעמוד בהחזר החודשי? כאן אין מנוס, נדרשים להוכיח יכולת, גם אם הדבר כרוך בהגדלת המשרה על חשבון שעות הלימודים. עוד אופציה היא לרכוש נכס זול ולהשכיר אותו לסטודנטים, כך שמגדילים את התשואה החודשית. מחפשים דך נוספת? אם אכן רציניים (ואם יש שיתוף פעולה), טוב לדעת שבין היתר ניתן למשכן את הנכס של ההורים. חברת "חכם משכנתאות" מסבירה שעבור משכון הדירה של ההורים זוכים לקבל 50% מימון, כאשר במקביל ניתן למשכן את הנכס הרצוי, וזאת בתמורה ל70% מימון.

ממנפים מצבים

לאור כל זאת יש להבין שאכן קיימות חלופות ודרכים להשיג משכנתא עבור נכס רצוי, גם אם אתם רק "סטודנטים תפרנים". הרעיון הוא להבין מה עושים ובמקביל אלו מצבים ממנפים. עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, בעל ניסיון עשיר בתחום – מסייע לאינספור לקוחות להגשים את החלום. עוד רצוי לדעת שגם אם בדקתם ומצאתם שלא ניתן לקחת משכנתא דרך הבנק, עדיין אין לומר נואש, וזאת כי ניתן להשיג משכנתא גם דרך אפיקים חוץ בנקאיים, וכיוון שחברת "חכם משכנתאות" צברה לא מעט קשרים בתחום ובעלת ניסיון עשיר, היא כבר תדע להנחות לעבר העסקה הטובה ביותר, בהחלט שווה בדיקה!

לסיכום

נציין שגם אם נראה שסך הדרכים סגורות, עדיין ניתן למצוא אפיק שמאפשר להגשים את המטרה. לעיתים רק צריך ליווי מקצועי ברקע, כדי לזכות להגשים חלומות – כדי לזכות לרכוש דירה משלכם.

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות