עשו זאת בעצמכם: תספורות קלילות לגברים שאפשר לעצב לבד

תספורת גברים: כך תוכל לספר את עצמך באופן קל, פשוט ומרשים

כל סטודנט מכיר את הסיטואציה שבה הוא מסתכל במראה ומבין שהגיע הזמן לתספורת. עומס המבחנים, הגשות וניהול חיי חברה לצד לימודים גוזל לא מעט זמן ולכן לא פעם היכולת לגשת להסתפר נדחית שוב ושוב. נוסף לכך, צריך לקחת גם את הפרמטר של המחיר שעלול להיות מכביד מאוד על סטודנטים.

החדשות הטובות הן שבאמצעות תרגול וציוד איכותי כל אחד יכול לעצב תספורת קלילה ומרשימה שגם תחסוך לכם זמן אבל גם תאפשר לכם להיראות במיטבכם, גם כאשר אתם עמוסים בהגשות ובמבחנים. אבל, רגע לפני שאנחנו מתחילים חשוב שתדעו כי מכשיר שתצטרכו לצורך ביצוע התספורת היא כמובן מכונת תספורת איכותית. ברחבי הרשת ניתן לאתר לא מעט המלצות בעבור רכישה של מכונת תספורת המאפשרת לכם לספר את עצמכם בצורה מושלמת כאשר הדגם המוביל הוא ללא ספק ספוטניק. מדובר במכונת תספורת חדשנית המאפשרת לכל אחד (כן כן, גם לך!) לבצע תספורת מדויקת באמצעות הסרה של פני שטח גדולים בשל הצורה הייחודית של הסכינים לטובת עיצוב תספורת לגבר באופן מהיר אך מדויק. בנוסף למכונה, רצוי להצטייד גם במברשת מקצועית לשיער אותה ניתן לרכוש בכל חנות מתמחה ובנוסף גם מברשת עגולה ודחוסה לטובת ניקוי של השערות. כעת, אפשר להתחיל:

תספורת קצוצה

תספורת קצוצה נחשבת כאן בישראל לחלק בלתי נפרד מהתמודדות עם החום הלוהט בארץ אבל גם כחלק מנראות נקייה אבל גם בסטייל. מדובר בתספורת שכל אחד יכול לבצע וכל מה שצריך הוא להשתמש במכונה על מהירה נמוכה ולקצוץ את השיער מלמטה עד למעלה. חשוב לעבוד בצורה יציבה עם המכונה, עד אשר כל השיער קצוץ. אם אתה רוצה להשאיר מעט שיער בקדמת הקרקפת (דמוי מוהוק) חשוב לדאוג להפרדה של השיער מכיוון אמצע הקרקפת ובאזור ימין ושמאל לקצוץ באמצעות המכונה.

תספורת מדורגת

לאחר ששטפת היטב את השיער סרק את כל השיער לקדמת הפנים. באמצעות מספריים גזור את הקצוות ובאזור הפאה והעורף השתמש במכונה על מהירות נמוכה, מתוך מטרה ליצור מסגרת יפה לאזור הפנים. מאחר ומדובר בתספורת מדורגת היא עשויה להיות מעט מאתגרת, ועל כן אם זו הפעם הראשונה רצוי לקחת חבר שיסייע לכם לבצע את הפעולה של המכונה בחלק האחורי של הקרקפת, לטובת יצירת סימטריה.

עשו זאת בעצמכם: תספורות קלילות לגברים שאפשר לעצב לבד

תספורת קלאסית

תספורת קלאסית של גבר כוללת קודם כל את הכנת השיער. השיער צריך להיות לחלוטין יבש וללא ג'ל או סרום. מכוונים את המכונה למספר 2 ובזהירות מסירים את השיער החל מהעורף ואז לפאות. שים לב כי כאשר אתה מסיר את השיער מהעורף אתה נעזר במראה בכדי ליצור מראה מדויק אבל גם סימטרי. בשלב האחרון השתמש במספריים בכדי לקצוץ את השיער העודף. אם אתה רוצה ליצור תספורת קלאסית עם שיער ארוך יחסית, השתמש במהירות מספר 3, ובהתאם לכך ליצור תספורת שמחמיאה לכל גבר ובוודאי לגברים שהתברכו עם שיער ארוך יחסית.

לסיכום, היכולת להסתפר באופן עצמאי היא בהחלט ברת השגה. עם זאת, מדובר במטלה מורכבת בעבור גברים לא מנוסים ועל כן רצוי לעקוב היטב אחר ההוראות של מעצבי שיער המציגים את הטכניקות דרך פלטפורמות כמו יוטיוב ואפילו באינסטגרם, כאשר מיומנות היא שם המשחק. עם ציוד איכותי כמו מכונת תספורת, מספריים מקצועיות וכן מסרק ניתן ליצור תסרוקת מושלמת – מבלי להידרש לגשת לספר, וגם לחסוך כמה שקלים.

פוסטים במיוחד בשבילך

מהם ספרי קבלה ולמה קוראים בהם?

ארון הספרים היהודי הוא מלא ועמוס בכל טוב. ההיסטוריה של העם היהודי הביאה הרבה מאד טקסטים כתובים – כאלו שמלווים אותנו ומשפיעים על החיים שלנו

נגישות