קורס פסיכומטרי של HighQ

קורס פסיכומטרי של HighQ

HighQ (הייקיו) הוא אחד המוכרים והוותיקים בתחום ההכנה לפסיכומטרי, ומציע קורסי הכנה מפורטים שיעזרו לכם להשיג את התוצאה הטובה ביותר. HighQ מציעים הרבה יתרונות מקצועיים ופרקטיים שהופכים את המכון למומלץ ביותר עבור מי שרוצה לעבור פסיכומטרי עם ליווי והדרכה מקצועיים. במאמר הבא נכתוב על כל מה שצריך לדעת על HighQ וכל היתרונות שיש להם להציע.

על הקורס עצמו

קורס הפסיכומטרי של HighQ אורך כארבעה חודשים, כל שיעור אורך כ-5 שעות, סך הכל 20 שיעורים במצטבר. הקורס כולל גם מפגשים אישיים עם המרצה וסימולציות שיעזרו לכם להגיע מוכנים ללא הפתעות. המכון מציע גם אפליקציות ייחודיות לתרגול בזמן הפנוי, כדי שניתן יהיה לתרגל באופן שונה ולא רק באמצעות שינון וכתיבה. האפליקציה גם מאפשרת התקדמות לפי הקצב האישי.

המרצים

המרצים בקורסי הפסיכומטרי של HighQ הם מהמובילים בתחומם, עברו הכשרות ממושכות, מכירים את תחום הפסיכומטרי לאורכו ולרוחבו ויידעו להכין אתכם בצורה הטובה ביותר. המרצים המקצוענים של המכון ידעו ללוות ולסייע לכם בכל שלב, לתת מענה לבעיות ולפתור אותן בצורה הטובה ביותר.

קורס פסיכומטרי של HighQ

סניפים בפריסה ארצית

לא משנה היכן אתם גרים בארץ, רוב הסיכויים שתמצאו סניף בקרבת אזור מגוריכם או במרחק נסיעה קצר ממנו. באזור הדרום תמצאו את הייקיו באר שבע, אשדוד, אשקלון וראשון לציון. באזור המרכז ניתן ללמוד בסניף הייקיו רחובות, תל אביב, נתניה, כפר סבא, ירושלים ועוד רבים, ובאזור הצפון תמצאו את הייקיו חיפה, עפולה, נהריה, ועוד.

מה קורה בזמן הקורונה?

עוד לפני עידן הקורונה, הייקיו הקימו את שירות HighQ Live, שירות למידה בשידור לייב שמאפשר השתתפות בקורס מכל מקום בארץ וגם בעולם. ההרצאות משודרות בלייב אך מוקלטות וניתן לצפות בהן שוב, יתרון גדול שלא מקבלים בהרצאות הפרונטליות. כל המרצים עברו הכשרה ייעודית ללימוד מרחוק, והם יודעים איך להתמודד עם כל האתגרים שיכולים לעלות כתוצאה מלמידה מרחוק ביעילות. התנאים הם אותם התנאים, וכל מי שיבחר בשירות הזה לא יקבל חוויה איכותית פחות.

מה עוד מציעים ב-HighQ?

באתר של הייקיו תמצאו מאמרים וטיפים ללמידה אפקטיבית, איך להתמודד עם כל חלק של הבחינה, איך להתמודד עם הפן המנטלי והפחדים שנלווים באופן טבעי למעמד, ואפילו עניינים טכניים כמו מדריך הרשמה לבחינה או עלויות. למעשה באתר של הייקיו תמצאו את כל המידע שאתם צריכים לקראת הרשמה לקורסים וגם לקראת המבחן עצמו.

אם אתם רוצים ללמוד לקורס פסיכומטרי בהייקיו, כדאי כבר עכשיו לבחון את כל מה שמציעים במכון ההכנה הפופולרי. חשוב לדעת שקורס פסיכומטרי יסייע באופן משמעותי לצלוח את הבחינה על הצד הטוב ביותר עם הציון הגבוה ביותר, ולכן לבחירת המכון משמעות גדולה בכך. לאחר ההרשמה, יש לוודא שכל הפרטים ברורים לכם ושכל הכלים שמציע המכון נגישים לכם. בהצלחה!

פוסטים במיוחד בשבילך

נגישות