מלימודי קולינריה ועד לימודי ניהול:  הכירו את מכללת רימונים

לימודים מקצועיים הפכו למבוקשים מאוד בשנים האחרונות, לא מעט בזכות ההבנה כי בענפים רבים כמו למשל בענף הניהול, קולינריה וביוטי יש ביקוש אדיר לעובדים. מכללה אשר מתמחה בתחום של הכשרה בתחומים הללו כמו גם בתחומים נוספים היא מכללת רימונים אשר הצליחה במהלך השנים להכשיר מעל ל-8,000 בוגרים ובוגרות אשר קיבלו תעודה המאפשרת לכם להשתלב במקצועות הלו ואף להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי גם במסגרת של לימודי המשך. אם גם אתם רוצים ללמוד ולקבל הכשרה מקצועית בתחומים מבוקשים במשק הישראלי, להלן כל מה שצריך לדעת אודות מכללת רימונים.

מכללת רימונים – כל מה שרציתם לדעת

הלימודים במכללת רימונים מהווים הזדמנות מעולה בעבור צעירים ומבוגרים להשתלב בתחומים מבוקשים במשק הישראלי, כל זאת במסגרת של הכשרה מקצועית המתבצעת בפיקוח של משרד העבודה ועם שימת דגש על סגל מרצים מוביל ומנוסה בתחום. בין מסלולי הלימוד ניתן למנות בין היתר מסלול קולינריה, ביוטי, ניהול, מלונאות ועוד. הבסיס של הלימודים הללו מתמקד גם בפן המעשי וגם בפן הפרקטי, כאשר אתם יכולים לנצל את הלימודים לא רק לטובת הכשרה אלא גם לטובת העמקת הידע, וזאת באמצעות בהרצאות אורח, התנסות פרקטית וכן חשיפה לנושאי ליבה אשר נועד להוביל להצלחה. מכללת רימונים היא מכללה מובילה בתחומה אשר זוכה לביקורות מצוינות וכן תמיכה מלאה מצד התעשייה, כחלק מהכשרה שנועדה להכשיר את דור המנהלים והמנהלות של העתיד.

על מנת להתקבל ללימודים נדרש לעמוד בתנאי סף הכוללים בין היתר מבחן מעבר, ראיון אישי וכן להציג תעודת בגרות מלאה. שימו לב כי ידיעה של שפה נוספת מהווה יתרון משמעותי, ועל כן לפני שאתם נרשמים מומלץ לקרוא את תנאי הסף אשר מופיעים באתר של המכללה, כל זאת מתוך מטרה להגיע כמה שיותר מוכנים לקראת תחילת הלימודים.

 

 

הכשרה מלאה ומקיפה

הייחוד של מכללת רימונים נובע בשל היכולת לפתוח בעבורכם צוהר חדש לעבר תחומים מרתקים אשר מניבים לא רק יכולת השתכרות גבוהה, אלא גם אופק קידום להשתלבות במשרות בכירות במשק הישראלי וכן העולמי. כמי שחרטה על דגלה לספק לכל סטודנט וסטודנטית את המעטפת המקצועית הטובה ביותר, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה המגיע לידי ביטוי גם בהיבט האקדמי הכולל שעות לימוד מקיפות ומעמיקות, לצד יחס אישי. כמכללה אשר חרטה על דגלה ליצור מענה מקצועי לצד מענה אישי, תוכלו לא רק לקבל להעמיק את הידע שלכם בתחומים כמו ניהול, מלונאות וביוטי אלא גם לנצל את הקשרים ההדוקים שיש למכללה עם התעשייה. היתרון הזה הוא זה שהופך את המכללה למבוקשת מאוד גם בעבור צעירים, אבל גם בעבור מבוגרים אשר מעוניינים לבצע הסבת מקצוע, כחלק מהבנה כי שוק התעסוקה משתנה ועל כן צריך לקבל את הכלים המקצועיים הטובים ביותר לטובת קידום והתפתחות, כחלק ממעטפת מלאה אשר הפכה את המכללה לאחת המכללות המובילות בישראל בתחום ההכשרה המקצועית.

לסיכום

אם אתם חולמים להשתלב בתחומים בולטים במשק הישראלי כמו גם העולמי, זה הזמן להיכנס לאתר של מכללת רימונים, וזאת מתוך מטרה לקבל מידע וייעוץ מקצועי אשר יניב לכם את הצעד הראשון בדרך לקריירה משגשגת. זה הזמן לתת לעצמכם את ההזדמנות לקבל הכשרה מקצועית המתבצעת גם בהיבט עיוני וגם בהיבט מעשי, ובסיום הלימודים לקבל את תעודת הסיום הנחשקת המאפשרת לכם להתחיל כבר בעבודה, או להמשיך לתארים מתקדמים בתחומים מבוקשים במשק הישראלי.

פוסטים במיוחד בשבילך

נגישות