מלחץ וסטרס ועד לקשיי נשימה: כל הסיבות שלכם לנסות חדר מלח

בתקופה זו כאשר נדרשים להיות במיטבכם, כאשר נדרשים להיות מפוקסים בהרצאות, בעת למידה למבחן, בעבודה וכשמנסים לגייס כוחות להיפגש עם חברים, כל עזרה בריאותית חשובה. אז אם גם אתם מנסים לעקוב אחר קו המחשבה של המרצה, אך רק עסוקים בלהסדיר את הנשימה, או אם גם אתם מבקשים להוסיף משמרת ללו"ז, אך מתקשים בשל התקפי אסטמה מעיקים, טוב לדעת שקיים מענה. מענה פשוט, טבעי ונעים, כך שרק צריך להגיע, לשבת וליהנות מחוויה ייחודית.

סטרס אלרגיה או ברונכיט? ישנו פתרון!

במה מדובר? בחדר מלח. חדר מלח נחשב כמענה יעיל עבור שלל צרכים. מעניק הקלה עבור תחושת סטרס, תחושת דיכאון, תחושת חרדה ושלל קשיי נשימה. אין זה כלל משנה אם בדיוק עוברים תקופה לחוצה בלימודים ועל כן מבקשים חוויה מרגיעה, או אם מאז שאתם זוכרים את עצמכם סובלים מברונכיט, או מאלרגיה בדרכי הנשימה. חדר מלח ידוע כטיפול משלים רב חשיבות. מכאן שאם כבר ניסיתם דיקור, הומאופתיה ושלל תרופות, טוב לדעת שישנה אפשרות נוספת שאפשר לנסות, ופה מדובר בחדר מלח!

98% נתרן וכלור

אינכם מכירים? תמיד ישנה פעם ראשונה. חדרי מלח עשויים כמעט מ100% מלח טבעי. מלח שמכיל כ98% נתרן וכלור – שני פרמטרים שמנקים היטב את מערכת הנשימה. מכאן שרצפה ממלח, לצד קירות ומנורות ממלח מייצרים תחושה שמזכירה שהייה במכרה מלח טבעי. עם זאת, לעומת תנאים טבעיים, פה קיים ערך מוסף – בקרה מלאה!

בקרה מלאה

בחדרי מלח נהוג לפזר חלקיקי סודיום כלוריד בגודל שנמצא כאידאלי עבור נשימה, ובין היתר מתאפשר משחק מבחינת ריכוז החומר, כך שמחדירים לתוך מערכת הנשימה (פשוט ע"י נשימה) תרסיס טבעי שנמצא כמאוד יעיל עבור טיפול במגוון מחלות. כמו כן, ניתן לשחק עם הטמפרטורה בחדר ועם כמות הלחות, כך שסך התנאים אידאליים ונשלטים. כל זאת מוביל לכך ששהייה בחדר מלח אידאלית עבור טיפול בברונכיטיס, נזקי עישון, סטרידו, אסטמה של העור, דלקות אוזניים, התקררויות חוזרות, אקזמה, ליחה כרונית, אסטמה, פוליפים באף, סינוסיטיס, נחירות מעיקות, הפסקת נשימה בשינה, ובאופן כללי שהייה בחדר מלח מסייעת למגוון מחלות אלרגיות שמקורן במערכת הנשימה.

מלחץ וסטרס ועד לקשיי נשימה: כל הסיבות שלכם לנסות חדר מלח

גם עבור הנשמה

מעבר לעובדה שחדר מלח מומלץ ביותר כיוון שהוא מחטא את הגוף, תומך רבות במערכת החיסון ומנקה את מערכת הנשימה, גם ראוי להבין נקודה נוספת. חדר מלח מבודד רעשים, מעוצב באופן מינימליסטי מרשים וכמובן מכוסה מכל עבר מלח לבן וטהור. מכאן שגם אם נמצאים באמצע עיר הומה, התחושה היא כאילו זה עתה שוכנים במערת מלח רחוקה שאיש מעולם לא דרך בה לפניכם. כל שנדרשים לעשות זה להשאיר בחוץ את הנייד ועמו את טרדות היום. נושמים עמוק ומתחילים לחוש כיצד נכנסים למצב מדיטטיבי נטול לחצים. פשוט נושמים ונרגעים – מביטים מסביב ומתחברים לשקט לבן בעל תכונות מרפאות.

מרחיבים את דרכי הנשימה

ממש כפי שחדר מלח מתאים עבור טיפול בסטרס, אלרגיות וברונכיט, כך הוא גם מיועד עבור ילדים ומבוגרים. מבקשים דוגמה? אנשים שסובלים משלל מחלות שבין היתר כוללות ליחה סמיכה, מעידים שלאחר שהות בחדר מלח הליחה הפכה לדלילה ואף הנשימה הפכה להרבה יותר קלה. כיצד? שאיפה של מלחים מרחיבה את דרכי הנשימה, כך שפעולה כה בסיסית כגון נשימה נהיית הרבה יותר חלקה. מכאן שאם סובלים מבעיה כזו או אחרת שמונעת להתרכז בלימודים, להיות חדים בעבודה, או לישון שינה רצופה, טוב לדעת שישנו מענה טבעי, נעים ושתורם לגוף במגוון מישורים.

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות