הדפסת חוברות אונליין: עם אתר עותקים, אתם מסודרים

אתם ודאי מכירים את הסיטואציה שבה אתם מגיעים עם הדיסק און קי שלכם לחנות שבה אתם נוהגים להדפיס חוברות ורואים תור ארוך ומייאש שגורם לכם לבזבז לא מעט זמן. באמצעות אתר עותקים תוכלו לחסוך המון זמן וכסף, פלטפורמה מיוחדת להדפסת חוברות אונליין. למה אתם צריכים להדפיס חוברות אונליין ולמה עם אתר עותקים? כל התשובות.

למה אתם צריכים להדפיס חוברות אונליין?

זוכרים את התקופה שהיינו הולכים לספריה ומצלמים חוברות ומאמרים? אז לא עוד, היום הכל לכיוון של הדפסות אונליין. כסטודנטים בעידן הטכנולוגי של היום, אנחנו מניחים שאתם עובדים עם לא מעט קבצי PDF שאתם מוצאים אונליין במאגרים השונים, לרבות מאמרים וחוברות. בתוך כך הדפסת חוברות אונליין עם כריכה באתר עותקים הוא השירות המתאים עבורכם. עם אתר עותקים אתם יכולים פשוט לטעון את הקובץ אונליין למערכת ולשלוח אותו להדפסה. תוכלו לטעון את הקבצים ישירות מהמחשב שלכם או משירות הענן של דרופבוקס. זהו, מגדירים את מאפייני ההדפה ותוך מספר דקות החוברת בידיים שלכם.

חוסכים המון זמן

אנחנו בטוחים שבתור סטודנטים אין לכם זמן פנוי. אתם רצים בין שיעור לשיעור ובמעט זמן החופשי שיש לכם אתם לומדים למבחנים או עושים עבודות. באמצעות אתר עותקים אתם חוסכים המון זמן, לא צריך להגיע פיזית לחנות או למקום שמספק שירות של הדפסה ואתם פשוט מבצעים הכל אונליין. באתר עותקים הכל קורה במהירות, אתם טוענים את הקובץ למערכת ותוך כמה דקות מדפסים אותה והחוברת נשלחת אליכם עד הבית ללא מאמץ ובמהירות. את הזמן שאתם חוסכים תוכלו בקלות להפנות ללמידה נוספת למבחנים או אפילו לבילוי עם החברים שלכם לתואר, קצת זמן פנוי לא יזיק לכם.

חוסכים המון כסף

אתם מגרדים שקל לשקל ועובדים בכמה עבודות על מנת לממן את הלימודים והמחייה היקרה בארץ. כאן חשוב לציין, אם תבחרו להדפיס את החוברות שלכם במקומות שמספקים בין השאר גם שירות כזה, סביר להניח שתצטרכו לשלם יותר כסף. ממש כמו בכל מוצר אחר, אתם לא משלמים רק על החוברת שהדפסתם, אלא גם על השכירות של בעל החנות, ההוצאות השוטפות והמשכורות של העובדים. באתר עותקים הכל קורה אונליין וככזה הוא יכול לספק לכם את השירות במחירים טובים ונוחים ללא תחרות.

הדפסת חוברות אונליין: עם אתר עותקים, אתם מסודרים

שירות מקצועי

אתר עותקים מבצע בדיקה לכל הקבצים שאתם מעלים למערכת ומוודא שהם תקינים לפני ההדפסה. בנוסף, האתר מבצע בדיקת תקינות לחוברת לאחר שיצאה להדפסה. רק לאחר מכן צוות האתר אורז את החוברת בצורה מסודרת על פי ההזמנה שלכם ושולח לכם אותה. בתוך כך, אתם יכולים להיות יותר מרגועים שאתם מקבלים הביתה חוברת שתודפס בצורה מושלמת ולפי ההגדרות שאתם הגדרתם. אתם שולטים על כל התהליך מאפס, מהקובץ שאתם טענים למערכת ועד לבחירת סוג הכריכה שתרצו.

שירות משלוחים נוח

הדפסתם חוברת? מעולה, באתר עותקים תוכלו לבחור מגוון רחב של אופציות לשילוח. תוכלו לבחור שירות של משלוח עד הבית והחובר תגיע אליכם תוך שני ימי עסקים הביתה. בנוסף, תוכלו לבחור באופציה של BOXIT, שירות משלוחים לחנויות פארם ולוקרים. גם במקרה הנוכחי תקבלו את החוברת שלכם יומיים אחרי צאת המשלוח. בנוסף, תוכלו לאסוף את החוברת שלכם ממגוון רחב של נקודות איסוף בארץ, כל אלה מפורטות באתר עותקים כמובן.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים לחסוך לא מעט זמן וכסף, אתם צריכים לבחור בשירות של אתר עותקים, הדפסת חוברות אונליין בקלות ובמהירות.

פוסטים במיוחד בשבילך

נגישות