טסים לתאילנד בחופשת הסמסטר? הינה המדריך המלא לטיול מושלם!

רוצים לנקות את הראש לפני הסמסטר הבא? תאילנד קוראת לכם. קבלו את המדריך לטיול מושלם בחופשת הסמסטר בתאילנד. מה חשוב לבדוק לפני שטסים, מה כדאי לראות ועל מה חשוב להקפיד? יוצאים לדרך.

מה חשוב לבדוק לפני שעולים על המטוס?

למרות שהקורונה מרגישה מאחורינו, עדיין צריך לשים לב להנחיות שיוצאות בנושא כי לכל מדינה יש את המדיניות שלה בתחום. לפני שאתם ממהרים לרכוש כרטיס טיסה אנחנו ממליצים לכם לקרוא מידע על בידוד בתאילנד על מנת שלא תהיו מופתעים. במידה ואכן תזדקקו לבידוד, קחו בחשבון שכשתגיעו לשם החופשה שלכם כביכול תתקצר כי לא תוכלו לצאת מהמלון.

בנוסף, מומלץ כמובן להיכנס ללשכת הבריאות המחוזית בתאילנד על מנת לבדוק אילו חיסונים אתם נדרשים לעשות לפני שאתם מגיעים למדינה. אמנם בתי החולים שם טובים מאד לרוב, אך אנחנו ממש לא רוצים שתיקלעו לסיטואציה שבה תצטרכו לבקר במיון.

לכמה זמן כדאי לכם לטוס לתאילנד?

יש לכם חופשת סימסטר ואנחנו מניחים שאין לכם את כל הזמן שבעולם. מעבר לעובדה שהחופשה שלכם היא יחסית קצרה, אתם גם צריכים להשאיר לעצמכם לא מעט זמן להכנות לקראת הסמסטר הבא. אז אם נצא מתוך הנחה שיש לכם חופשה של חודש, אנחנו ממליצים לכם להגיע לתאילנד לתקופה של שבועיים, כי פחות מזה זה פשוט לא שווה. אנחנו רוצים שבמסגרת החופשה שלכם תראו כמה שיותר נופים, תחוו כמה שיותר חוויות ותמצו את המדינה הזו ואת מה שהיא מציעה לכם כמה שיותר.

 

 

אילו אטרקציות מומלץ לראות?

מבחינת האיים חשוב שתדעו ששני האיים הכי פופולאריים בתאילנד הם פוקט וקו סמוי. לשם כל התיירים מגיעים ולכאורה מדובר באיים שחייבים לראות כשמגיעים לתאילנד. עם זאת, במידה ואתם מעדיפים להגיע לאיים פחות עמוסים, מומלץ להגיע לאיים כמו קו טאו או קו יאו נוי.

אם אתם נמצאים בבנגקוק אנחנו ממליצים לכם לראות את השוק הצף, כן, ממש שוק על גבי סירות שצפות על המים. שם תוכלו למצוא את כל הטוב שתאילנד יכולה להציע לכם, בין השאר פירות טרופיים שהם פשוט לא מהעולם הזה.

מגיעים לדרום? לכן לראות את שמורת קאו סוק, שם תוכלו לראות את פארק יער הגשם, שהוא הפארק העתיק ביותר בעולם. נהרות, צוקים, מפלים ונופים שפשוט לא תצליחו לשכוח למשך הרבה זמן. כמובן שתאילנד מציעה עוד מגוון רחב של אטרקציות, אך קצרה היריעה מלפרט כאן על כולן.

קבלו טיפים חשובי לקראת החופשה בתאילנד

הטיפ הכי חשוב שאנחנו יכולים לתת לכם הוא להשאיר חפצים יקרי ערך במלון, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שיגנבו לכם את הכסף במהלך הטיול. בנוסף, אף פעם אל תמסרו לאף אחד את הדרכון שלכם כפיקדון, יש המון מקרים של הונאות תיירים במיוחד במקומות שבהם שוכרים אופנועי ים או ציוד ספורט ימי אחר. יש לא מעט תיירים שעברו הונאה ונדרשו לשלם כסף בגין נזקים לכאורה שהם גרמו לאופנועי ים.

בנוסף, אל תשתו מים מהברז, מדובר במים לא נקיים ואנחנו לא רוצים שיגרם לכם זיהום כל שהוא. מזמינים משקה? דרשו שלא ישימו לכם קרח בתוכו. כמו כן, אם אתם אוכלים אוכל רחוב תעשו את זה רק בדוכנים העמוסים, זה מעיד על כך שמדובר בדוכן שיש בו תחלופה גבוהה של מזון.

לסיכום

אם יש לכם חופשת סמסטר ואתם רוצים לנקות קצת את הראש לקראת הסמסטר הבא, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לטוס לתאילנד. זה אמנם יהיה קצר יחסית, אך האמינו לנו שזה יהיה בלתי נשכח.

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות