ארונות פתיחה או ארונות הזזה? המדריך השלם לבחירה מושכלת

ארונות פתיחה או ארונות הזזה

הבית של כל אחד מאיתנו מכיל הרבה מאד רהיטים ופריטים מסוגים שונים. חלק מהדברים הם כאלו שמטרתם להיות יפים ולהוות חלק מהעיצוב, וחלק מהרהיטים הם יותר פונקציונליים ויש להם תפקיד מסוים שהוא ברור ומובן. עם זאת, נראה כי מרבית הרהיטים הם למעשה שילוב של שני הדברים הללו, ואין דוגמה טובה יותר לכך מאשר ארון הבגדים שיש לנו בבית. כאשר אנו רוצים לקנות ארון חדש, אנו מעוניינים בארון חזק ויציב קודם כל וכמובן כזה עם מספיק מקום שיכול להכיל את כל הבגדים והציוד שלנו, ולאחר מכן אנחנו רוצים שהוא יתאים למראה של הבית. לפעמים זה לא כל כך פשוט למצוא ארון כזה וההתלבטות הגדולה ביותר בשלב הזה היא האם ללכת על ארון הזזה או דווקא ארון פתיחה קלאסי (במיוחד בקרב סטודנטים שגם צריכים למצוא מוצרים במחירים נוחים). בגלל שמדובר אולי בהתלבטות הכי גדולה של כל מי שקונה ארון, אנחנו רוצים לדבר בדיוק על העניין הזה ולגעת ביתרונות ובחסרונות המרכזיים של כל סוג, ועל הדרך לחלוק טיפ של מנצחים איפה אפשר למצוא ארונות מעולים במחירים משתלמים.

ארונות הזזה – יתרונות וחסרונות

ארונות ההזזה הם ככל הנראה המוצר החם של העידון הנוכחי ונראה כי בהחלט תפסו מקום של כבוד בלבו של הצרכן הישראלי. לפני שנגע ביתרונות ובחסרונות של ארונות מהסוג הזה, אנו רוצים להמליץ לכם על חנות האוס דיזיין, שם תוכלו להתרשם ממגוון ארונות הזזה מעולים מתוך קטלוג 2021. כעת, בואו נדבר על היתרונות והחסרונות:

יתרונות

  • תופס פחות מקום: כשאתם מתכננים לשים ארון חדש בבית, עליכם לקחת בחשבון את המקום שיתפוס לכם בחלל בין שהוא סגור ובין שהוא פתוח. ארונות הזזה לא תופסים כלל מקום נוסף כאשר הם פתוחים, מפני שהדלתות נעות במקביל לארון עצמו.
  • עיצוב יוקרתי יותר: כיום הקו העיצובי המוביל בעולם הארונות הוא מודרני, בדגש על פתרונות חכמים וזוהי תפיסה שקשורה באופן ישיר לקדמה של העידן הנוכחי. ארונות הזזה בהחלט מבטאים את התפיסה הזו ומביאים מוצר בעיצוב עדין, חכם ונוח.
  • קל להרכבה: אומנם לרוב לא נרכיב אותם בעצמנו, אבל חשוב לדעת שלרוב מדובר על ארונות קלים יותר להרכבה.

חסרונות

  • יותר תקלות במנגנון: אכן בעיה נפוצה ומוכרת של ארונות הזזה, אבל אם קונים אותם ממקומות מוכרים ואיכותיים כמו האוס דיזיין זו לא צריכה להיות בעיה.
  • לא מתאים למראה קלאסי: מי שאוהב לעצב את הבית במראה קלאסי ככל הנראה לא יצליח להשיג את המטרה הזו עם ארונות הזזה.

ארונות פתיחה – יתרונות וחסרונות

מדובר בארונות הקלאסיים שכולנו מכירים וכיום אפשר למצוא עיצובים יפים גם של ארונות כאלו. אלו היתרונות והחסרונות שלהם:

יתרונות

  • פחות תקלות בפתיחה: הדלתות הרגילות לא נוטות להתקלקל גם לאחר זמן ארוך.
  • אפשרות לראות את כל התכולה: בניגוד לארון הזזה בו פתיחה של דלת אחת תסתיר חלק מהדברים, בארון פתיחה רגיל אפשר לראות את כל הדברים בפעם אחת.

חסרונות

  • תופס יותר מקום: פתיחת הדלתות היא הרבה פעמים לא נוחה וגורמת לתפיסה של יותר מקום.
  • מראה יותר מיושן: לארונות מסוג פתיחה יש מראה מיושן יותר, אפילו כשמדובר על מוצרים חדשים.

לסיכום הדברים נראה כי לשני הסוגים יש יתרונות וחסרונות וכי לארונות ההזזה יש יתרון קל. הבחירה כמובן אישית ובעזרת הנתונים שהבאנו כאן תוכלו לעשות בחירה מושכלת שתאפשר לכם לרכוש את הארון שהכי מתאים לצרכים שלכם.

פוסטים במיוחד בשבילך

מהם ספרי קבלה ולמה קוראים בהם?

ארון הספרים היהודי הוא מלא ועמוס בכל טוב. ההיסטוריה של העם היהודי הביאה הרבה מאד טקסטים כתובים – כאלו שמלווים אותנו ומשפיעים על החיים שלנו

נגישות