מדפסות מומלצות לסטודנטים – 5 הדגמים המובילים שיעברו אתכם את התואר

אין מה לעשות – סטודנטים וניירת הולך טוב ביחד. כאשר עמלים על השגת התואר הנכסף, תמיד יש מה לרשום, לצלם וגם להדפיס לא מעט. מדפסות מספקות לכך פתרון נוח, לכל הפחות לצרכי הדפסה וצילום מסמכים. אבל איזו מדפסת כדאי לסטודנט לרכוש? המבחר גדול מאוד, התקציב לרוב מוגבל. במה בוחרים?

hp officejet 3830

hp officejet 3830 היא מדפסת all in one אשר מדפיסה, סורקת, מעתיקה מסמכים ואף שולחת פקס. ניתן לשלוט בה דרך אפליקציה מטלפון סלולארי וגם להדפיס בה באופן אלחוטי. כמו כן, המדפסת כוללת צג מגע נוח לשימוש. היבט חשוב עבור סטודנטים, הוא עובדת היותה מדפסת קומפקטית למדי. כך תוכלו להסתדר איתה היטב, גם במגורי סטודנט קטנים עם שותפים. מבחינת דיו  hp officejet 3830 לא מסובכת לתפעול. היא עובדת בטכנולוגית הזרקת דיו ותוכלו בקלות למצוא עבורה דיו למילוי. אגב, בתור סטודנטים עם תקציב מצומצם, סביר שתעדיפו לרכוש מחסניות דיו תואמות ולא מקוריות.

Brother MFC

זו היא סדרת מדפסות וותיקה של חברת ברדר. היא כוללת את רוב היכולות הפופולאריות אשר הפכו כיום לסטנדרט, לצד יכולות ההדפסה הבסיסיות. כמו כן, בדגמי Brother MFC נפוצה היכולת להדפסה דו צדדית. מעבר לכך, ההבדלים בין הדגמים יהיו בפרטים מיוחדים ומתקדמים. כמה דוגמאות לכך, הן גודל נייר מרבי שעשוי להיות A4 או A3. רזולוציה מרבית עשויה להיות 1200 על 6000  DPI או 4800 על 1200 DPI. מהירות הדפסה מרבית עשויה להיות 12 דפים בדקה או 35 דפים בדקה.

HP Envy

למי שמחפש מדפסת זולה, בחירה מעולה היא מדפסת HP Envy. כמובן, ככל שמדפסת זולה יותר, כך היא תבטא יותר פשרות באיכות המוצר. אי אפשר לקבל גם מחיר זול וגם את כל התכונות המתקדמות. אבל כסטודנטים, במילא אין לכם צורך בכל התכונות המתקדמות. כאשר ניגשים לבחירת מדפסת, זה הוא דווקא יתרון גדול. HP Envy היא מדפסת קומפקטית וגם נראית טוב. היא זוכה לביקורות מפרגנות וסך הכול, אין ספק שהיא תספק את הסחורה. היא מדפיסה בצבע, סורקת, מעתיקה ותומכת בשליחת פקס. יש אפילו חיבור אלחוטי. מה עוד צריך סטודנט ממוצע? המחיר הזול גם מספק את היתרון המיוחד, שבמקרה הכי גרוע תקנו חדשה. תתקלקל? לא נורא!

מדפסות מומלצות לסטודנטים - 5 הדגמים המובילים שיעברו אתכם את התואר

Epson SureColor

לא כל הסטודנטים "תפרנים". מי שמוכן להשקיע במדפסת יקרה, אולי גם כהשקעה לטווח ארוך, ימצא שנפתחות לפניו הרבה  יותר אפשרויות. למשל Epson SureColor, שהיא סדרת מדפסות אשר מצטיינות במיוחד באיכות ההדפסה שהן מפיקות. תוכלו להדפיס איתן תמונות שצילמתם וגם להדפיס אמנות לתלייה על קירות חדרכם, ליצירת סביבת לימוד נעימה.

Canon Pixma

עוד כדאי להזכיר, את Canon Pixma – סדרת המדפסות הוותיקה של חברת קנון. אלה מדפסות מסוג הזרקת דיו, אשר מגיעות במבחר גדול למדי של דגמים, כאשר החברה מציגה דגמים חדשים מדי פעם. ככלל, מדובר במדפסות זולות יחסית. שילוב זה של מבחר ומחיר נוח, מתאים מאוד לסטודנטים. מחד, גם מדפסות בסיסיות למדי מדפיסות כיום לגמרי לא רע. מאידך, סטודנט ממוצע לא זקוק ליכולות הדפסה מתקדמות מאוד או יוצאות דופן. כך שמבחינות רבות, זה הוא סוג מדפסות אידיאלי.

לסיכום

יש לא מעט מדפסות מתאימות עבור סטודנטים. אלה היו כמה דוגמאות טובות, אשר תוכלנה לשמש כנקודת פתיחה לחיפוש מדפסת. העיקר, הוא למצוא את מה שמתאים גם לתקציב שלכם וגם לצרכי ההדפסה שיהיו לכם בפועל. לא לקנות מדפסת חלשה מדי, אך גם לא לבזבז על תכונות שאתם לא צריכים.

 

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות