השכרת רכב לסטודנטים: האם זה משתלם?

השכרת רכב לסטודנטים

כסטודנטים עסוקים אתם מעוניינים להגיע למכללה או אוניברסיטה כמו גם מקום העבודה באופן מהיר ככל האפשר. אחת האופציות הטובות ביותר בעבור תחבורה היא ללא ספק השכרת רכב, וזאת בשל היתרונות הגלומים בהשכרה ולא ברכישה. כל הפרטים – במדריך הבא.

השכרת רכב לסטודנטים: חסכוני ומהיר

זה לא סוד שמצב התחבורה הציבורית כאן בישראל נחשב בעיני רבים כסוג של קטסטרופה. למעשה, מיעוט הקווים העירוניים לצד עומסים כבדים הובילו לא מעט מבוגרים כמו גם צעירים לחשוב על חלופות תחבורה אחרות שבמסגרתן ניתן יהיה להגיע במהירות מנקודה א' לנקודה ב'. בעבורכם כסטודנטים, נושא התחבורה הוא אחד הנושאים הדחופים ביותר בהם נדרש לטפל. במקום לטרטר את עצמכם עם המתנה ארוכה לאוטובוס או לחילופין לבצע רכישה של רכב – תוכלו לבצע השכרה של רכב לטווח קצר או לטווח רחוק, דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום. מדובר באופציה מעולה שמגלמת בחובה לא רק חיסכון כספי אדיר, אלא גם אפשרות לבצע השכרה של רכב איכותי, לכל מטרה – בין אם אתם זקוקים לרכב לטובת הגעה לקמפוס או לטובת ביקור אצל ההורים.

שירותי השכרת רכב בהתאמה אישית לסטודנטים

כיום ישנן לא מעט חברות אשר מציעות אפשרות של השכרת רכב לסטודנטים, בעלות אטרקטיבית. היתרון של השכרת רכב בעבור סטודנטים הוא בולט: ראשית כל, כל רכב נדרש לעבור טיפול תקופתי. מדובר בעלות כספית שיכולה להגיע למאות שקלים. מאחר ואין מדובר באחזקה ישירה, חברת ההשכרה היא זו שאחראית על הטיפול ברכב – כולל מתן רכב חלופי שישרת אתכם נאמנה עד לקבלת הרכב שלכם. בנוסף, בכל שנה נדרש להעביר את הרכב טסט בעלות של מעל ל 1,000 ₪. מדובר בהוצאה משמעותית בעבור סטודנטים שרוצים לחסוך את הכסף, ועל כן מדובר ביתרון נוסף שמאפשר לחסוך בכל הקשור להוצאות קבועות של הרכב, בנוסף לחיסכון בזמן. יתרון נוסף הוא כמובן ההתאמה האישית, כך שניתן לבצע את השכרת הרכב במועד שנוח לכם ואפילו ללא צורך לצאת מהבית. בהקשר הזה, רצוי להכיר את שירותי suncar , מאחר שמדובר בחברה המספקת לכם אפשרות כסטודנטים לבצע השכרה של רכב בהתאם לדגם שמתאים לכם ועם אפשרות לאיסוף של הרכב מנקודות איסוף בפריסה ארצית.

למה לבחור דווקא בשירות של suncar?

חברת suncar מתמחה בהשכרת רכבים בזמן שנוח לכם, ודרך שירות מהיר ויעיל אותו ניתן לבצע דרך האתר של החברה או דרך המוקד הטלפוני אשר פעיל 24/7. למעשה, דרכי שירות צ'אט עם נציג תוכלו לבחור מבין דגמים חדישים של רכבים ולהשכיר את הרכב לתקופה קצרה או ארוכה, בהתאם לצרכים שלכם ועם שימת דגש על קבלת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת בעבורכם. מדובר בחברה ותיקה שהוקמה בשנת 1973 ומאז הצליחה לבסס את שמה בעקבות שירות ייחודי המבוסס על העסקה של אנשי מקצוע מהטובים בישראל לצד שירות אישי. לחברה חמישה סניפים בפריסה ארצית והיא מספקת לכם את המענה המושלם בעבור סטודנטים שמבינים כי הדרך הטובה ביותר להגיע לקמפוס או לכל נקודה אחרת צריכה להתבצע באמצעות רכב מושכר, ולא באמצעות אחזקה ישירה של רכב או תחבורה ציבורית.

לסיכום, היכולת שלכם כסטודנטים לקבל פתרון תחבורתי נגיש נמצא כבר כאן. למרות המיתוסים הרבים הקשורים בתחום של השכרת רכב, כיום ניתן להבטיח כי ההשכרה מתבצעת באופן מהימן ועם שימת דגש על הצעת מחיר נוחה ונגישה המותאמת באופן אישי לציבור הסטודנטים. על כן, זה הזמן ליצור קשר לטובת השכרה בזמן שמתאים בדיוק לכם, בין אם מדובר בהשכרה נקודתית או לטווח הרחוק.

פוסטים במיוחד בשבילך

נגישות