מטופחות באקדמיה: שגרת טיפוח לסטודנטיות עסוקות, ובתקציב ריאלי

שעות לימודים ארוכות, שינון אל תוך שעות הלילה ועייפות בלתי פוסקת הם רק חלק מהאתגרים שמצפים לך כסטודנטית. כיצד תוכלי לשמר את שגרת הטיפוח שלך בזמן הלימודים? להלן הפרטים.

שמירה על שגרת טיפוח קבועה בתקציב ריאלי: איך עושים את זה?

המעבר ללימודים באקדמיה מהווים שינוי משמעותי בסגנון החיים, וזאת לאור שעות רבות במוסד הלימודים לצד ריבוי משימות שמקשות מאוד על שמירה בכל הקשור לשגרת הטיפוח. למעשה, העייפות והלחץ לא פעם נותנים את אותיותיהם על העור שלך ולכן לא מעט סטודנטיות מדווחות על פצעונים כמו גם אדמומיות שמופיעה על עור הפנים, תופעות חדשות שלא היו מוכרות בעבר או כאלו שמוכרות מתקופת גיל ההתבגרות וחוזרות באופן משמעותי בזמן תקופת הלימודים. החדשות הטובות הן שאפשר ואף רצוי לשמור על שגרת הטיפוח גם כאשר יש לא מעט מטלות להספיק, וזאת באמצעות הצעדים הבאים:

יצירת רוטינה קבועה

יצירת רוטינה קבועה של טיפוח בבוקר ובערב מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך של טיפוח. מיד כשאת קמה בבוקר הקפידי להשתמש במוצרים איכותיים לעור הפנים שגם יתרמו לתחושת העוררות שלך וגם יסייעו לצורך שיקום עור הפנים. שימי לב כי לא כל מוצר מתאים לכל אחת ולכן התאמה מדויקת של מוצרי טיפוח כמו סבון פנים, סרום, קרם לחות ועוד דרך קוסמטיקאית אשר תבצע בעבורך אבחון סוג עור, ורק לאחר מכן תוכלי לבצע את הרכישה של המוצרים. אם את מוצאת את עצמך ביום עמוס מאוד, רצוי להוסיף תזכורת בפלאפון, מתוך מטרה ליצור שגרה קבוע בבוקר אבל בעיקר בערב.

מטופחות באקדמיה: שגרת טיפוח לסטודנטיות עסוקות, ובתקציב ריאלי

שימוש במוצרי קולגן

קולגן הוא החלבון השכיח ביותר בגוף האדם, ואותו הגוף מייצר באופן עצמאי. כ 80% מהחלבונים מצויים בעור הפנים, אולם ככל שמתבגרים קצב ייצור הקולגן פוחת ובעקבות כך נוצרים קמטוטים כמו גם אובדן נפח. חברת קולגן פלוס נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום של פיתוח מוצרים מבוססי קולגן, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה בעבורך לשלב בתוך שגרת הטיפוח את המוצרים המעולים שבאמצעותם תוכלי לתרום לעור שלך להיראות בריא וזוהר. האתר הישראלי של החברה מציע חווית רכישה נעימה ומאובטחת, ועל כן מדובר בדרך מעולה לטפח את עור הפנים (אבל לא רק) בתקציב ריאלי המותאם לסטודנטית.

שימוש בפילינג ומסכות פעם בשבוע

אחרי שבוע עמוס בלימודים, מומלץ לפנות לעצמך חצי שעה עד שעה לטובת שגרת הטיפוח שלך. אפשר ואף רצוי להכין מסכות ביתיות ממצרכים שיש לך בבית כמו למשל פילינג המבוסס על שימוש בסוכר קוקוס בשילוב של שמן שקדים, או במסכה ביתית אותה ניתן להכין מקוואקר או אבוקדו. מדובר בדרך מעולה לשמור על עור הפנים אבל גם להימנע מהוצאה כספית בעבור מסכות יקרות.

התנסות במוצרי ניסיון

דרך מעולה לחסוך בעלויות של מוצרי הטיפוח היא דרך התנסות במוצרי ניסיון של המותגים הגדולים בעולם. מדובר במוצרים מוקטנים בהם ניתן להשתמש, במקום לרכוש את המוצר הגדול בעלות שמגיעה לא פעם למאות שקלים. בנוסף, רצוי לבדוק האם דרך אגודת סטודנטים ניתן לקבל הנחות בעבור מוצרי טיפוח שונים, כאשר לא פעם מדובר בהנחות משמעותיות שיכולות להגיע לעשרות אחוזים בעבור מוצרי פרימיום כמו קרמים ועל כן מומלץ מאוד לבחון את הקופונים כמו גם הנחות, לצורך תהליך רכישה מושכל ומותאם לכיס של סטודנטית.

לסיכום, שמירה על שגרת טיפוח קבועה בתקציב ריאלי הוא בהחלט בר השגה. באמצעות מעבר על הטיפים אותם הצגנו כמו גם שימוש במוצרי טיפוח איכותיים של חברות מובילות, תוכלי ליצור עור פנים נקי, קורן וזוהר – וזאת למרות האתגרים הנלווים לתקופת הלימודים.

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות