מארגנים חינה? אפשר לשכור תלבושות ולחסוך בעלויות!

תלבושות לחינה

אחד האירועים המרגשים ביותר רגע לפני החתונה הוא כמובן אירוע החינה. כסטודנטים וסטודנטיות שנאלצים לתמרן בין הלימודים וההגשות לבין ההכנות לאירוע, אתם בוודאי מודעים לכך כי אחד האלמנטים החשובים ביותר באירוע הוא לא המקום בו ייערך האירוע או מספר המוזמנים אלא דווקא התלבושות.

תלבושות לחינה מהוות חלק בלתי נפרד מטקס החינה, כאשר התלבושות החגיגיות בעבורכם החתן והכלה וכמובן בעבור האורחים הם אלו שיכולות לחולל את ההבדל בין טקס סתמי לבין טקס חגיגי. תלבושות לחינה הן חלק בלתי נפרד אולם רכישה של תלבושות עשויה להגיע למאות ולעיתים גם אלפי שקלים, בשל העובדה כי מדובר בתלבושות אותן מכינים בעבודת יד קפדנית, עם שילוב של מודרניות לצד מסורתיות.

חיסכון בעלויות – האם זה אפשרי?

בעבורכם כסטודנטים אירוע החינה יכול להגיע בקלות לשווי של מאות אלפי שקלים, בייחוד בשל האלמנטים הרבים שמרכיבים את האירוע מעבר להיבט של התלבושות. על כן, השכרת תלבושות מהווה דרך קלה ופשוטה אשר במסגרתה ניתן דרך מפיקת חינות מקצועית לקבל מענה מדויק של תלבושות מבחינת הסטייל וכן בהתאם למספר האורחים, כל זאת במחיר נגיש ועם שימת דגש על משלוח של התלבושות עד למקום האירוע. את התלבושות אפשר להציב בכניסה לאולם או בכניסה לבית, ובהתאם לכך ליצור מערך מושלם של אירוע חינה חגיגי המתבצע באמצעות החלפת תלבושות חגיגית. נשאלת השאלה, כיצד תוכלו להיות בטוחים כי אתם משכירים את התלבושות ממפיקה מקצועית ובהתאם למחיר השוק? אנחנו כאן עם כל הפרטים החשובים ביותר לטובת האירוע המתקרב שלכם.

השכרת תלבושות לחינה – כל מה שרציתם לדעת רגע לפני ביצוע ההשכרה

כאמור, היכולת הפיננסית שלכם כסטודנטים לשלם לא מעט כסף בעבור אירוע החינה הוא מעמסה כלכלית לא פשוטה, בייחוד כאשר מדובר באירוע אחד מבין רבים – עד ליום הגדול. מאחר ותלבושות החינה מעניקות לכם ולאורחים שלכם אפשרות ללבוש בגדים מושקעים וחגיגים כמיטב המסורת המרוקאית, האפשרות של השכרה היא עדיפה בהרבה על רכישה. מדובר בשירות מותאם אישית המתבצע בהתאם למספר האורחים וכן לסגנון הלבוש האישי שלכם, כאשר הדגש בתהליך ההשכרה מתבצע קודם כל לטובת בחירה של תלבושות בעבורכם כחתן וכלה – לרוב תלבושות מסורתיות המאופיינות בצבעים עזים כמו אדום, צהוב וכמובן לבן לכלה ובעבור החתן גלביה וכן סטים להחלפה. רוב החתנים והכלות מחליפים בין 2-3 תלבושות ועל כן בתהליך ההשכרה תוכלו לקבל שירות בהתאמה אישית בעבורכם אבל גם בעבור האורחים שלכם. מעבר לתלבושות, אפשר במסגרת ההשכרה לקבל גם תכשיטים ייחודים ואותנטיים שיקפיצו את הלוק ויהפכו את החינה שלכם לאירוע מושקע וצבעוני שמשקף את המסורת העתיקה של תרבויות המזרח, ובייחוד מרוקו. כידוע, החינה מבוססת על מקורות עתיקים במרוקו ובתרבויות כמו תימן והודו ועל כן החגיגיות הצבעונית שמזוהה מאוד עם אירוע החינה ובייחוד עם גולת הכותרת של האירוע – טקס החינה.

 

לסיכום, היכולת שלכם כסטודנטים לצמצם בהוצאות כוללת קודם כל חשיבה מדוקדקת לגבי התקציב שלכם. במקום להתפזר ולמהר לבצע רכישה של אביזרים ותלבושות בעבור האורחים ובעבורכם, השקיעו זמן במחקר בעבור מפיקת חינות בעלת ניסיון אשר תדע להתאים בעבורכם את החבילה הטובה ביותר מבחינת השכרת תלבושות ותכשיטים. מפיקת חינות תדע לא רק לספק לכם מחיר מצוין בהיותכם סטודנטים אלא גם ליווי אישי הכולל גם את תהליך ההפקה עצמו כולל אלמנטים מיוחדים שישדרגו באופן משמעותי את האירוע, ויהפכו אותו לבלתי נשכח הן בעבורכם והן בעבור האורחים הנרגשים שלכם.

פוסטים במיוחד בשבילך

נגישות