משנים את פני הבית: כל הטיפים המנצחים לעיצוב דירת שותפים סטודנטיאלית ונעימה

מגורים בדירת שותפים למשך תקופת הלימודים היא חוויה בעלת אספקט מרגש למדי בעבור כל סטודנט או סטודנטית שעוזבים את הבית, ועוברים לגור בבית ביחד עם שותפים. למרחב המשותף שלכם יש השפעה ניכרת על היכולת לשהות בנוחות בבית, גם בזמן לימודים וגם בעת אירוח של חברים ובני משפחה. כיצד תוכלו לעצב דירת שותפים נעימה ואסתטית במינימום מאמץ? להלן טיפים שאותם תוכלו ליישם כבר עכשיו, לטובת עיצוב מנצח.

שילוב של שולחן מודרני בסלון

הסלון הוא החלל המרכזי, ולכן צריך להשקיע בעיצוב המשלב קווים נקיים ומינימליסטים שיכולים להתאים לטעם האסתטי של כל השותפים. אופציה נהדרת לשדרוג לעיצוב של דירת שותפים נעימה ואסתטית יכול להתבצע באמצעות שילוב של שולחן סלוני מודרני לבית, אותו אפשר להזמין אונליין דרך חברה המתמחה בתחום הריהוט, כמו למשל valentino. מדובר בהזדמנות נהדרת להשקיע בחוכמה, ולקבל בתמורה פריט מסוגנן ופרקטי שישמש את כל בני הבית ואף יכול ליצור מענה עיצובי מהמעלה הראשונה, בזכות  שולחן על זמני שאף פעם לא יוצא מהאופנה.

צביעה מחודשת של הדירה

בשביל לעצב את הדירה בטוב טעם, צריך לחשוב היטב על הגוונים של הקירות אשר יכולים לסייע לכם ליצור אשליה של דירה או חדר גדולים יותר. אם מדובר בדירת שותפים קטנה, העדיפו לבחור בצבעים בהירים על בסיס של שמנת, אפור בהיר או בז'. שימוש במניפת צבעים יכול לסייע לכם לבחון את הגוונים באור יום רגע לפני שמתחילים לצבוע באופן עצמאי, כאשר קבלת ההחלטות צריכה להתבצע באופן משותף ותוך שימת דגש על צבעים שיוצרים חמימות ותחושה של בית מואר.

 

 

רכישה של רהיטים מודולריים

מאחר וכל סנטימטר חשוב בתהליך של עיצוב דירת שותפים, צריך לקחת בחשבון כי מבחינת הריהוט, צריך לבחור רהיטים באופן חכם, מאחר ולא פעם הרהיטים נשארים איתכם גם למשך שנים רבות וגם לאחר סיום תקופת השותפות. בחירה בריהוט מודולרי כמו למשל ספה נפתחת מהווה הזדמנות לעיצוב אקלקטי שמאפשר לכם לארח חברים ובני משפחה, ובעת הצורך לפתוח את הספה לטובת מקום שינה נוסף. אם למשל מדבר בדירה במעונות, העדיפו  לרכוש שולחן נפתח שאותו אפשר לחבר לקיר, ובכך לחסוך מקום, כמו גם להזמין ארונות הזזה במקום ארון פתיחה שאינו מתאים לחדרים קטנים במעונות. שימו לב כי אתם מודדים מראש את הדירה ובודקים את המידות של הריהוט, לטובת תכנון מדויק הלוקח בחשבון את הצרכים הנדרשים ואת גודל הדירה.

סביבת לימודים משותפת

כסטודנטים אתם לא רק גרים בדירה אלא גם מנצלים אותה לטובת לימודים המתבצעים לא פעם באופן משותף. הגדירו מראש את אחד מהחדרים או פינה בסלון כמקום לימודים משותף הכולל שילוב של פריטי ריהוט כמו למשל שולחן נפתח, לוח מחיק לטובת כתיבה של משימות פתוחות וכן ציוד משרדי משותף אותו אפשר לסדר ולארגן בספרייה. ברשתות החברתיות תוכלו למצוא שפע של השראות לעיצוב של סביבת עבודה משותפת שתעניק לכם את היכולת להגדיר מראש את הדירה, ולעצב אותה בהתאם לצרכים הנדרשים שלכם כסטודנטים.

לסיכום

עיצוב של דירת סטודנטים עשוי להיראות כמו משימה מאתגרת למדי, אולם באמצעות המדריך אותו הצגנו לכם כאן, ניתן לא רק לעצב בקלות אלא גם לעצב את הבית כמקום מפגש נעים לשהייה. לפני שאתם יוצאים לדרך, הגדירו מראש את מסגרת התקציב ואת אזורי האחריות של כל שותף, לטובת קבלת החלטות שתניב לכם את בית החלומות.

פוסטים במיוחד בשבילך

מחכימים: מהו סולם נורווד המילטון?

כשמדובר בביטוי עצמי, השיער שלנו משחק תפקיד מרכזי ומגדיר את הזהות והסגנון הייחודיים שלנו. עם זאת, הזמן אינו עוצר בשבילנו. נשירת שיער היא דאגה עתיקת

נגישות