איך למצוא עבודה בחו"ל בזמן התואר?

מתכננים לעבור בקרוב לחו"ל לטובת לימודים? ובכן, חלק בלתי נפרד מההיערכות לקראת הנסיעה צריך להתבצע גם בהיבט של מציאת עבודה. כיצד תוכלו לעשות זאת? ובכן, זה קל מכפי שחשבתם.

למצוא עבודה בחו"ל: כך תוכלו לאתר את המשרות המובילות במדינת היעד

אין ספק כי נסיעה לחו"ל לרגל תחילת לימודים מהווה אירוע מרגש במיוחד. למעשה, יותר ויותר צעירים מחליטים לעזוב את גבולות ישראל וליצור לעצמם עתיד חדש במסגרתו גם משכילים ולומדים במוסדות לימוד מהטובים בעולם אבל במקביל גם להרוויח כסף, מתוך מטרה לשמר את סגנון החיים כפי שהיה כאן בישראל כמו גם להרשות לעצמכם לצאת לטיולים, לרכוש בגדים ולבזבז את הכסף על דברים שעושים לכם טוב, תוך כדי הלימודים. מאחר והמשכורות מעבר לים ובייחוד באירופה מגיעות לאלפי יורו, ניתן בהחלט לנצל את הכסף לטובת מטרות חיסכון. על כן, ישנן מספר דרכים בהם תוכלו  לאתר משרות שרלוונטיות לכם, כך שתוכלו ללמוד אבל גם לעבוד במקביל לתואר:

אתרים מתמחים

כדאי לדעת שיש מקום שיכול לסייע לכם – בקרו באתר https://flyjob.co.il/ לטובת איתור של משרות בחו"ל. מדובר באתר המאפשר לכם לקבל ליווי אישי עוד בישראל לגבי משרות בחו"ל, במגוון תחומים ועם אפשרות ליצור לעצמכם רשת ביטחון שבמסגרתה ניתן יהיה לסגור את החוזה עם המעסיק עוד בישראל כמו גם לקבל מענה בעבור שאלות שעולות במהלך העבודה. מדובר מוביל שמציע לא רק אפשרות לאיתור משרות אלא גם ליווי וסיוע לטובת הוצאת ויזות ומסמכים. בנוסף, ישנם אתרים בינלאומיים המיועדים לציבור הסטודנטים, אולם שימו לב כי אתם בודקים משרות שמתאימות קודם כל לכישורים שלכם כמו גם בעלי גמישות מבחינת שעות העבודה.

קבוצות חברתיות

באמצעות קבוצות ברשתות החברתיות ניתן לאתר משרות פתוחות מעבר לים, כחלק מרשת של קשרים של ישראלים המתגוררים בחו"ל ומפרסמים אודות משרות שמתפנות ומתאימות בעבור סטודנטים. מדובר בדרך מצוינת לאתר משרות אבל גם ליצור קשר עם ישראלים שחיים במדינה בה אתם עתידים ללמוד, מתוך מטרה ליצור סביבכם קהילה תומכת בזמן שאתם לומדים ועובדים בחו"ל.

איך למצוא עבודה בחו"ל בזמן התואר?

לשכת תעסוקה

במידה ואתם מחזיקים בדרכון זר (למשל דרכון פורטוגלי הפופולרי בקרב ישראלים, בעיקר משום שפורטוגל היא יעד אטרקטיבי לרילוקיישן ולימודים בחו"ל), אתם יכולים לאתר עבודה בלשכת התעסוקה של המדינה בה אתם מתגוררים. אומנם מדובר באפשרות פחות טובה לאיתור עבודה מאחר ובדומה לישראל מספר המשרות מצומצם, אולם כמוצא אחרון ובמידה ולא הצלחתם לאתר עבודה כאן בישראל בעקבות חוסר זמן ניתן בהחלט לבחון את האפשרות של משרות פנויות בעבור סטודנטים.

אתרים רשמיים של חברות בינלאומיות

רוצים להתקבל לחברה מסוימת? ובכן, תוכלו להיכנס לאתר הרשמי של החברה ולבדוק האם יש משרות פנויות לסטודנטים. במידה ואכן יש משרה כזו בדקו היטב מהם התנאים וכן כיצד נהוג לשלוח את קו"ח, מאחר ולכל מדינה יש פורמט ברור ורוב החברות אינן חוזרות למועמדים שלא שלחו קו"ח מלאים כולל תעודות המעידות על הסמכה בתחום בו תרצו לעבוד.

Linkdin

הפלטפורמה החברתית linkdin צוברת תאוצה, וזאת בשל היכולת של עובדים ליצור קשר מקצועי עם מעסיקים. מדובר בפלטפורמה חברתית שיכולה לסייע לכם ליצור קשרים ובכך לאתר משרות מעבר לים.

לסיכום, היכולת שלכם למצוא עבודה בזמן התואר היא קלה יותר מאי פעם, לא מעט בזכות אתרים מתמחים המציעים ליווי לכל אורך התהליך כמו גם קהילות של ישראלים שמתגוררות מעבר לים ומספקות מידע בנוגע למשרות פתוחות. הקפידו לעבור היטב לפני על קו"ח שלכם כמו גם להתאים אותם לדרישות, מתוך מטרה ליצור רשת ביטחון כלכלית המאפשרת ללמוד ולעבוד ובכך להגשים חלום אך גם לחיות את החיים אותם אתם רוצים ויכולים להרשות לעצמכם.

פוסטים במיוחד בשבילך

נגישות