מארגנת חתונה? הגיע הזמן לחשוב על התפריט!

תפריט לחתונה

יום החתונה מתקרב וחלק משמעותי מתהליך ההפקה כולל כמובן את הפן הקולינרי. אולם, בעבורך כסטודנטית שרוצה להפיק אירוע את אירוע החלומות צריך לקחת בחשבון את המרכיב הכספי אשר מהווה נדבך משמעותי שעשוי להקשות מאוד על תהליך ההפקה. מאחר והתפריט הקולינרי הוא חלק בלתי נפרד מההנאה שלך ושל בן זוגך בוודאי של האורחים, חשוב להתחיל ולחשוב על התפריט כבר מעכשיו, תוך שימת דגש על התאמה שלו למספר האורחים, הרכב (האם מדובר בילדים/שומרי כשרות/טבעונים) וכן הנראות של הקינוח. כידוע, התפריט ובמיוחד הקינוח הוא חלק משמעותי מהנראות של האירוע שעולה לרשתות הרשתיות. בכדי לסייע לך לבחור את הקינוח המנצח, להלן מספר הצעות:

קיאק פירות

אחד הטרנדים החמים של ענף החתונות והאירועים בפרט הוא כמובן קיאק פירות. קיאק פירות לאירועים הוא אופציה מעולה לרחבת הריקודים, וזאת בשל היותו קיאק מרשים שעליו מונחים בצורה מעוררת תאבון אבל גם יפה פירות העונה אשר נחתכים בקפידה. מדובר בקינוח מדויק שמתאים במיוחד בעבור חתונות, הן בזכות הנראות והן בזכות הטעם הנפלא של הפירות שנבחרים בקפידה ומונחים בצורה יפהפייה על גבי הקיאק. את הקיאק ניתן להזמין בהתאם למספר האורחים ועם תוספות מיוחדות, כל זאת מתוך מטרה ליצור אטרקציה מרכזית אבל גם אלמנט מושלם בעבור התפריט.

ארטיקים בעבודת יד

מתחתנים בתקופת הקיץ? ובכן, בכדי לקרר את האורחים אבל גם ליצור אלמנט של הפתעה אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של ארטיקים בעבודת יד העשויים מפירות העונה. על מנת להפוך את הארטיקים לאטרקציה מומלץ להשכיר מטעם החברה ממנה אתם רוכשים גם עגלה עליה מניחים קרח, ואותה מציבים במרכז הרחבה. הצבעוניות של הארטיקים והאווירה השמחה ברחבה ישתלבו באופן מושלם – כאשר המחיר של הארטיק הוא נגיש ואידיאלי בעבור סטודנטים שרוצים להשקיע, אבל מבלי לקרוע את הכיס.

דונאטס

קיר דונאטס אותו מקימים בסמוך לרחבה מהווה הזדמנות מעולה ליצור אטרקציה אבל גם קיר דקורטיבי לצילומים לחתונה. במקום לספק לאורחים תמונות מגנטים אפשר ואף רצוי להשתמש בדונאטס הצבעונים אותם מזמינים דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום והמספקת לכם דונאטס טריים במגוון טעמים. מדובר בקינוח אמריקאי שעבר אינטרפרטציה לקהל כאן בישראל, ועל כן מדובר בהזדמנות נהדרת לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח – הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הטעם והקלילות של הקינוח המשתלב באירוע שלכם.

קינוחים מרוקאים

הקינוחים מהמטבח המרוקאי נחשבים לממתק של ממש, ועל כן ניתן להכניס את המטבח המרוקאי העשיר לאירוע החתונה שלכם, וכמובן גם לאירוע חינה (וכאן מידע על חיסכון בעלויות בתלבושות לחינה), באופן קל ופשוט. בכדי להוזיל את העלויות אפשר ואף רצוי לגייס בני משפחה וחברים לטובת הכנה של קינוחים מרוקאים כמו ספינג', אותם תניחו על גבי שולחנות לצד הרחבה. מדובר בקינוח חגיגי אבל גם טעים ועל כן במקום להוציא אלפי שקלים בעבור קינוח, אפשר להפשיל שרוולים ולהכין בעצמכם או לחילופין ליצור קשר עם מפיקת חינות שיכולה לקשר אתכם לקייטרינג ייחודי המתמחה במטבח המרוקאי.

 

לסיכום, באמצעות הסקירה אותה הצגנו לך תוכלי גם את ליצור אירוע חלומות המשלב בין תפריט משובח לבין קינוחים שיגרפו מחמאות מצד האורחים. עם זאת, חשוב לבחון היטב את התקציב שלכם ורק לאחר מכן להחליט על קינוח שישתלב באירוע אבל גם לא יקרע לכם את הכיס. קבלת המלצות מצד חברים ובני משפחה שהתחתנו לצד השוואת מחירים מהווה את הדרך הטובה ביותר להבטיח כי התפריט הקולינרי שלכם יהיה מדויק, נכון ומותאם באופן מושלם לאופי של היום החשוב ביותר בחייכם.

פוסטים במיוחד בשבילך

נגישות